Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

1 Haziran 2016 Engelsiz Erişimli Saatler Sezon Finali

Engelsiz Erişimli Saatler

YazarEngin Yılmaz, Adem Vural

Tarih01.06.2016

Toplam okunma1044

 

Selamlar Dostlar. İşte koskoca bir sezon geride Kaldı. Geçtiğimiz dönem gerek tematik programlar, gerek teknolojik keyifli sohbetler, gerek birbirinden güzel yemek tarifleri, gerek müzisyen konuklarımızla doyurucu bir dönemi tamamlamanın gururunu yaşıyoruz.

 

Böyle bir sezona da özel bir kapanış yakışır diye düşündük ve açık havada, canlı müzikler eşliğinde sizlerle buluşmayı amaçladık. Bu akşam saat 19:00 civarı Boğaziçi Üniversitesi güney kampüste buluşuyoruz. Boğaziçi Öğrencileri Hanifi Çiftçi, Ömer Yasin Öztürk ve Emre ev de bizlerle olacak, Bu sezon ki daimi müzisyenimiz Arzu Şensoyda. Çağrı Artan, Çağrı Doğan ve Sevda da bizlerle ayrıca. Udumuzda olacak, gitarımız, Darbukamız  ve bağlamamız da. Hem eyleneceğiz, hem sohbet edeceğiz. Eğer yolunuz buralardan geçerse, sizleri de yüz yüze buluşmaya bekleriz. Belki sürpriz Skype konuklarımız da olacak sezonumuzu anlatan. Yani yaza girmeden güzel bir veda yapmak istedik Siz de katılır mısınız. Kayahan’ın şarkısını uyarlayarak bitirelim duyuruyu, Yolu erişilebilirlikten geçen herkesle bir gün bir yerde buluşmak dileğiyle.

 

Engelsiz Erişimli saatler Sezon finali 1 haziran akşamı saat 19:00-21:00 saatleri arasında Eğitimde Görme Engelliler Radyosunda

 

Engelsiz erişimli saatler programını Eged radyodan dinleyebilmek için aşağıdaki bağlantıdan gerekli pls dosyasını indirebilirsiniz.

 

Eged Radyo PLS Dosyası

 

veya

 

Eged Radyo Resmi Sayfasına

 

Girerek yayını dinleyebilirsiniz.

 

Dilerseniz aşağıdaki ip adresine girerek de radyoyu dinleyebilirsiniz.

 

http://89.163.146.245:9976/listen.pls

 

Ayrıca Radyo kulesi uygulamasından da Eged radyoyu bulabilirsiniz.

 

 

 

Skype üzerinden Bize mesaj göndermek içinse,

 

engelsizerisim@hotmail.com

 

adresini  kullanın.

 

eğer bu adresi Skype üzerinde bulamıyorsanız,

 

yilmaeng

 

adresini Skype içine ekleyin.

 

 

 

Program kayıtlarımızı daha sonradan takip etmek için

 

Dünyaya Seslen Radyo Programları 

 

Kategorisine bakabilirsiniz.

 

 

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle