Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

10-17 HAZİRAN 2020 HAFTASI RADYO ENGELSİZ ERİŞİM YAYIN AKIŞI

Radyo Engelsiz Erişim

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih10.06.2020

Toplam okunma0

Radyo Engelsiz Erişim,   önümüzdeki günlerde de yine harika içerikleri ve yeni yayınlarla sizinle buluşmaya devam edecek. Sanattan bilişime ve nostaljik turlara kadar pek çok konuda farklı program içerikleri Radyo Engelsiz Erişim’den dinleyicilerine ulaşacak.

Bu hafta yine birbirinden kıymetli program içerikleriyle evlerinize konuk olacağız. Bizi çok heyecanlandıran yayın akışımızı büyük bir keyifle siz değerli dinleyicilerimize sunuyoruz.

11 Haziran      2020 Perşembe: Zerrin Tezel’in   Yolcu  programıyla bu defa bizim aile köklerimizin de geldiği Gürcistan’a gideceğiz ve Zerrin Hanım’ın betimlemeleri eşliğinde yepyeni deneyimler kazanacağız. Kimilerimizin aile büyüklerinden dinlediği Batum’un hikâyesini bu kez Zerrin Hanım’ın planladığı seyahatle yeniden hatırlayacağız. Saat 21:00’de başlayacak olan Gürcistan turumuza herkesi bekliyoruz.

12 Haziran 2020 Cuma: Olgun’un Tavernası kapılarını yine size açıyor. Olgun Yılmaz tavernaya Mehtap Düzyurt’u konuk edecek. Cuma akşamınızı fasıl tadında karşılamak isterseniz, şimdiden tavernadan yer ayırtın. Hafta sonuna güzel bir başlangıç için Saat 21:00-23:00 arasındaki bu keyifli müzik ziyafetine ve eğlenceye hepinizi bekliyoruz.

13 Haziran 2020 Cumartesi:  Sarper Arıkan ile Bilişim Kulübü saat 21:00’de yoğun bir bilişim gündemi ve değerlendirmeleriyle sizinle olacak.   

14 Haziran 2020 Pazar: Sevda Bozbey Yılmaz Sevda’nın Güncesi’nin sekizinci Bölümüyle saat 16:00’da Radyo Engelsiz Erişim’de olacak. Kulağınızın aşina olduğu sürpriz bir sesle sıcacık bir sohbet eşliğinde evlerinize misafir olacak. Bu keyifli programı sakın kaçırmayın.

15 Haziran 2020 Pazartesi: Ayşe ve Turgay Gümüş Vurulduk Ey Halkım Unutma Bizi serisine devam edecek ve bu kez Uğur Mumcu’yu anacaklar. Saat 20 22 arasında radyonuzda olacak bu programa siz de anılarınızla katılabilirsiniz.

16 Haziran Salı: Ve sen daha demincek

Yıllar da geçse demincek

Bıçkılanmış dal gibi ayrı düştüğüm

Ömrümün sebebi ustam sevgilim

Yaran derine gitmiş fitil tutmaz bilim

Ama hesap dağlarladır umut dağlarda

Burak Sarı Çoban Ateşi’nde yüzyılların bilgeliğini dize dize günümüze taşıyan, kavgamızın ve sevdamızın ozanı Ahmet Arif’i anacak. Saat 21:00’de başlayacak olan bu özel programa hepinizi bekliyoruz.

Radyo Engelsiz Erişim’I dinlemek için

www.engelsizerisim.com/radyo

Adresini kullanabilir ya da Radyo Kulesi’nde Engelsiz Erişim’I aratabilirsiniz.

Radyo Engelsiz Erişim

Erişilebilir iletişim

 

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle