Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

13 Şubat 2013 Engelsiz Erişimli Saatler En Akılda Kalanlar!

Engelsiz Erişimli Saatler

YazarEngin Yılmaz, Adem Vural

Tarih13.02.2013

Toplam okunma1106

Tarih 27 Ekim 2010. Bu sefer türkiye Yunanistan arasında giden bir gemideyiz. Tenacious. Bu yelkenli diğerlerinden biraz farklı. tamamen erişilebilir. Tüm işaretler braille sesli pusulası var ve fiziksel engelliler için her şey düşünülmüş.

31 mayıs 6 Haziran 2010 tarihleri arasında Adem abi bu gemiyle türkiye’den yunanistan’a bir yolculuk yapmıştı. Işte 27 ekim kaydımızda bu yolculuktaki kayıtları paylaştı bizlerle. Muhteşem yunan müzikleri, yolculuğun unutulmaz anlarıyla kendinizi o gemide gibi hissedeceksiniz. Gelin tenacious gemisinde bizlerle olun.

Günün birinde Adem resi teknesinde bir arada yapacağımız canlı radio kaydının hayalini canlı tutuyoruz. O zamana kadar gelin beraberce bir deniz yolculuğuna çıkalım…

Ha bu arada. Adem abinin sağlık durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor. Tüm dinleyicilerimize selamlarını iletiyor. Pek yakında beraber olmayı umuyoruz.

 

 

Engelsiz Erişimli saatler her Çarşamba günü saat 21:00-23:00 saatleri arasında radyo gören Parmak’ta.

Engelsiz erişimli saatler programını dinleyebilmek için aşağıdaki bağlantıdan gerekli dosyayı indirebilirsiniz.

http://www.sendspace.com/pro/dl/a8aj9e

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle