Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

14-19 Mayıs 2020 Haftası Radyo Engelsiz Erişim Yayın Akışı

Radyo Engelsiz Erişim

Tarih14.05.2020

Toplam okunma0

 

Radyo Engelsiz Erişim,  yepyeni yapımlarıyla önümüzdeki günlerde de sizlerle buluşmaya devam edecek! Sanattan bilişime, canlı betimlemelerden nostaljik turlara kadar pek çok konuda farklı program içerikleri Radyo Engelsiz Erişim’den dinleyicilerine ulaşacak.

Bu hafta yine birbirinden kıymetli program içerikleriyle evlerinize konuk olacağız.   Bizleri çok heyecanlandıran yayın akışımızı büyük bir keyifle siz değerli dinleyicilerimize sunuyoruz.

14   Mayıs   2020 Perşembe: Engin ve  ED200 öğrencileri  bu kez de Canlı betimlemelerde meraklısı olanlar için efsane dizi Game of thrones karakterlerini betimliyor. Saat 17:00’de kulaklarınız radyomuzda olsun.   

14   Mayıs   2020 Perşembe: Zerrin Tezel’in   Yolcu  programıyla bu kez Akdeniz Kültürü’nün önemli bir noktası olan Portekiz’e uzanıyoruz ve Zerrin Hanım’ın betimlemeleri eşliğinde yepyeni deneyimler kazanıyoruz. Saat 21:00’de başlayacak olan Portekiz yolculuğumuz için sizler de bavulunuzu şimdiden hazırlayın ve bizlere katılın.

15 Mayıs 2020 Cuma: Mürşide  ve Engin  ile İftardan Sahura Engelsiz Erişimli Saatler,   sıcak sohbetiyle sahurlarınıza tat katacak.  Saat 23:00 ile 02:00 arasında bu sıcak sohbete sizleri de eşlik etmeye bekleriz.

16  Mayıs 2020 Cumartesi: Canlı betimlemelerde yine evde spor yapacağız. Bu kez pek bilmediğimiz farklı alanlardan spor hareketlerini deneyimleyeceğiz. Bakalım bu kez ne kadar zorlanacağız? Saat 17:00’de başlayacak olan canlı betimlemeler, Radyo Engelsiz Erişim’den canlı yayınlanırken, aynı zamanda Zoom ve Facebook üzerinden de canlı yayınlanacak.

 16  Mayıs 2020 Cumartesi: Sarper Arıkan ile Bilişim Kulübü saat 21:00’de yine yoğun bir bilişim gündemi ve değerlendirmeleriyle sizlerle olacak.   

17  Mayıs 2020 Pazar: Sevda Bozbey Yılmaz, Sevda’nın Güncesi’nin 3. Bölümüyle saat 16:00’da sürpriz bir konuk eşliğinde yine evlerinize misafir olacak. Sizler de bir mola verip tarihten spora, bilimden sanata, her Pazar günü can ata ata    Sevda’nın hazırladığı bu programda pek çok farklı konuda yaşamın içinden sahici bir söyleşiye tanık olacaksınız.

18 Mayıs 2020 Pazartesi: Ayşe ve Turgay Gümüş, “Vurulduk Ey Halkım Unutma Bizi” adlı programlarında yıllardır içimizde kanayan bir yara olan değerli yazar Çetin Emeç’i anacaklar.  21:00 ile 23:00 saatleri arası sizlerle olacak bu programa katılarak o döneme dair hatırladıklarınızı paylaşabilirsiniz. 

18  Mayıs 2020 Pazartesi: Mürşide ve Engin İftardan Sahura Engelsiz Erişimli Saatler programıyla, yine dopdolu bir içerikle sizleri haftaya hazırlayacak. 23:00-02:00 arasında kulaklarınızda olacak program eşliğinde yine keyifli bir sahur olmasını sağlayacaklar.

19 Mayıs 2020 Salı: Radyo Engelsiz Erişim’de yepyeni bir program daha, Burak Sarı ile Çoban Ateşi. 2 Haftada bir gerçekleştireceğimiz ve çeşitli şair ve müzisyenleri anacağımız bu leziz programın ilk bölümünde Burak, Aşık Mahzuni Şerif’i işleyecek. Saat 21:00’de başlayacak olan Çoban Ateşi’ne hepiniz davetlisiniz.

Hem 20 hem 22 Mayıs gece saat 23'te Engin ve Mürşide bizi, iftardan sahura taşıyıp uyutmamaya devam edecekler.

Radyo Engelsiz Erişim’I dinlemek için

www.engelsizerisim.com/radyo

Adresini kullanabilir ya da Radyo Kulesi’nde Engelsiz Erişim’I aratabilirsiniz.

Radyo Engelsiz Erişim

Erişilebilir iletişim

 

 

Saygılarımızla.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle