Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

18-24 Aralık 2017 Haftası Engelsiz Eğitim Programı

2017-2018 eğitim sezonumuz

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih17.12.2017

Toplam okunma723

Merhaba değerli Engelsiz Eğitim takipçilerimiz. Engelsiz Eğitimlerimizin 4. Sezonunda, ilk hafta programıyla sizlerleyiz. Haftalık duyurumuzu paylaşmadan önce, önemli bir değişiklik hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Engelsiz Eğitimlerimiz, bundan böyle Engelsiz Erişim Derneği’nin kendi TeamTalk sunucusunda gerçekleştirilecek. Sunucuya bağlanabilmek için host adresi alanına:

egitim.engelsizerisim.com

kullanıcı adı ve şifre alanına ise engelsizegitim Yazmanız gerekiyor. Sunucuya bağlandıktan sonra, Engelsiz Eğitim kanalına giriş yaparak eğitimlerimize katılabilirsiniz. Eğitimlerimizle ilgili her türlü soru, görüş ve önerilerinizi

mail@engelsizerisim.com

adresini veya sosyal medya iletişim kanallarımızı kullanarak bize iletebileceğinizi hatırlatıyor, ilk haftanın eğitim programını aşağıda paylaşıyoruz.

 

18-24 ARALIK 2017 HAFTASI ENGELSİZ EĞİTİM PROGRAMI

 

18 ARALIK 2017 PAZARTESİ: YARATICI YAZARLIK TEKNİKLERİ EĞİTİM PROGRAMI

Eylem, yaratıcılık derken neyi kastettiğimizi ve bir yazıyı yaratıcı kılmak için ihtiyacımız olan vasıfları yazıya nasıl kazandırabileceğimizi anlatacak.

19 ARALIK 2017 SALI: PHP KODLAMA EĞİTİM PROGRAMI

Sarper, PHP üzerine genel kavramları ve giriş bilgilerini anlatarak, katılımcılarla PHP kodlama üzerine konuşup tartışacak.

20 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA: TEZENEDEN TELE DÖKÜLENLER EĞİTİM PROGRAMI

Burak, bu yıl işleyeceği müfredatı, çeşitli örneklerle tanıtacak.

21 ARALIK 2017 PERŞEMBE: SAKATLIK ÇALIŞMALARI EĞİTİM PROGRAMI

Engin ve Canan, çeşitli kavramlarla engelliliğe bakışı irdeleyerek, sakatlık ve engellilik tanımlarına yer verecek. Sakat mı? Özürlü mü? Engelli mi? sorularına cevap arayacak.

22 ARALIK 2017 CUMA: HAFTANIN KONUSU EĞİTİM PROGRAMI

Elif, konuğu Ege Gazioğlu ile kıyafet seçimi yaparken nelere dikkat etmemiz gerektiği üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek.

23 ARALIK 2017 CUMARTESİ: ERİŞİLEBİLİR MOBİL UYGULAMALAR EĞİTİM PROGRAMI

Ömer, erişilebilir oyun uygulamaları konusu kapsamında, A Blind Legend İOS ve Android uygulamalarını inceleyecek.

24 ARALIK 2017 PAZAR: ENGELSİZ ERİŞİM’DEN HUKUK NOTLARI EĞİTİM PROGRAMI

Sevda ve Sabit, anayasamızda yer alan engellilerle ilgili hükümleri ve  Bileşmiş Milletler Engelli Hakları Sözleşmesi’ni irdeleyecek.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle