Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

19 20 Aralık 2012 Engelsiz Erişimli Saatlerde Bu hafta

Engelsiz Erişimli Saatler

YazarEngin Yılmaz, Adem Vural

Tarih18.12.2012

Toplam okunma1168

Merhabalar hepinize. Bu hafta yine Adem abinin şehir dışı seminerleri nedeniyle programımızı Çarşamba değil Perşembe akşamı yapıyoruz. Perşembe akşamı saat 20:00-22:00 saatleri arasında karşınızda olacağız.

Ancak Çarşamba günki saatimizi de boş bırakmıyoruz. Bildiğiniz gibi geçen hafta Davinci şifresini sesli betimlemeli olarak yayınlamıştık. 19 aralık Çarşamba günü ise Melekler ve Şeytanlar filmini sesli betimlemeli olarak 21:00-23:00 saatleri arasında bulabilirsiniz.

20 aralık Perşembe günü saat 20:00’da ise canlı canlı karşınızda olacağız. Bu haftaki programımıza Boğaziçi Üniversitesi Öğrencisi Mehmet Hanifi Çiftçi konuk olacak. Kendisi hem Unicef yarışmasıyla ilgili çektikleri videodan bahsedecek hem de Boğaziçi üniversitesinin bir tanıtımını yapacak. Elif bu hafta türkiye’de müsayit bulursak onu da konuk alacağız.

Programımızda ayrıca profesyönel bir anket sitesi olan survey monkey’den bahsedeceğiz ve iphone ile getem kullanımını anlatacağız.

Bakalım Adem abi bizler için nasıl sürpriz parçalar seçecek?

 

 

Biz buradayız ya siz?

Engelsiz Erişimli saatler bu hafta hem Çarşamba günü saat 21:00-23:00, hem de 20 aralık Perşembe günü 20:00-22:00 saatleri arasında radyo gören Parmak’ta.

Engelsiz erişimli saatler programını dinleyebilmek için aşağıdaki bağlantıdan gerekli dosyayı indirebilirsiniz.

http://www.sendspace.com/pro/dl/a8aj9e

Yayında bize canlı canlı ulaşmak için msn adreslerimiz:

engelsizerisim@hotmail.com

radyo@gorenparmak.org

Twitter: engelsizerisim

Yayınlarımızı programlarımız ardından

www.dunyayaseslen.com

üzerinden de takip edebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle