Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

21-28 Mayıs 2020 Haftası Radyo Engelsiz Erişim Yayın Akışı

Radyo Engelsiz Erişim

Tarih21.05.2020

Toplam okunma0

Radyo Engelsiz Erişim,   harika içerikleri ve aramıza katılacak yeni yayınlarla sizlerle buluşmaya devam edecek! Sanattan bilişime, canlı betimlemelerden nostaljik turlara kadar pek çok konuda farklı program içerikleri Radyo Engelsiz Erişim’den dinleyicilerine ulaşacak.

Bu hafta yine birbirinden kıymetli program içerikleriyle evlerinize konuk olacağız.   Bizleri çok heyecanlandıran yayın akışımızı büyük bir keyifle siz değerli dinleyicilerimize sunuyoruz.

21   Mayıs   2020 Perşembe: Engin ve  ED200 öğrencileri  bu kez de Canlı betimlemelerde meraklısı olanlar için efsane dizi Yüzüklerin Efendisi filminin karakterlerini betimliyor. Saat 17:00’de kulaklarınız radyomuzda olsun.   

21   Mayıs   2020 Perşembe: Zerrin Tezel’in   Yolcu  programıyla bu kez Fas’a gidiyoruz ve Zerrin Hanım’ın betimlemeleri eşliğinde yepyeni deneyimler kazanıyoruz. Saat 21:00’de başlayacak olan Fas gezimize sizler de katılın. 

22 Mayıs 2020 Cuma: Mürşide  ve Engin  ile İftardan Sahura Engelsiz Erişimli Saatler’in son programını yaparak Ramazan’ı uğurlayacaklar.     Saat 23:00 ile 02:00 arasında bu sıcak sohbete sizleri de eşlik etmeye bekleriz.

   24  Mayıs 2020 Pazar: Sevda Bozbey Yılmaz, Sevda’nın Güncesi’nin 4. Bölümüyle saat 16:00’da sürpriz konukları  eşliğinde yine evlerinize misafir olacak. Bayramın ilk günü için sizlere harika 2 misafir armağan edecek. Sıcacık bir söyleşi ve duyacağınız olağanüstü şarkılarla tam bir bayram havasında bir program vadediyoruz. Sizler de bir mola verip tarihten spora, bilimden sanata, her Pazar günü can ata ata    Sevda’nın hazırladığı bu programda pek çok farklı konuda yaşamın içinden sahici bir söyleşiye tanık olacaksınız.

24 Mayıs 2020 Pazar: Olgun Yılmaz Olgun’un Tavernası bayram özel programı ile sizinle olacak. Bayram coşkusunu evlerinize taşıyacak olan bu keyifli programı sakın kaçırmayın. Saat 21:00’de Radyo Engelsiz Erişim’de yerlerinizi alın.

25 Mayıs 2020 Pazartesi:  Sevgi Mart Göcen ile Sevgi ile Kahve Yanı Sohbetleri günü olacak. Sevgi yine yaşamın içinden seçtiği konularla sizi programın içine alacak. 21:00 ile 23:00 saatleri arası sizlerle olacak bu programa katılarak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. 

27 Mayıs 2020 Çarşamba, Alıştığınız ve biliyoruz ki çok özlediğiniz yılların emektar programı Engelsiz Erişimli Saatler Engin ve Adem ile geri dönüyor. Yine dopdolu içerikleriyle sizlerle olacak programınız değişmeyen saatinde yine çok içten ve sıcak sohbetiyle saat 21 ile 23 saatleri arasında radyonuzda olacak.

28 Mayıs 2020 Perşembe, Engin ve ED200 öğrencileriyle yine canlı betimleme yapıyoruz. Bu kez de Marvel karakterlerini betimliyoruz ve bilmediğimiz detayları öğreniyoruz. Saat 17:00’de hepinizi Zoom ve Radyo Engelsiz Erişim’e bekleriz.

Radyo Engelsiz Erişim’I dinlemek için

www.engelsizerisim.com/radyo

Adresini kullanabilir ya da Radyo Kulesi’nde Engelsiz Erişim’I aratabilirsiniz.

Radyo Engelsiz Erişim

Erişilebilir iletişim

 

 

Saygılarımızla.

Saygılarımızla.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle