Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

21 Mart Engelsiz Erişimli Saatler

Engelsiz Erişimli Saatler

YazarEngin Yılmaz, Adem Vural

Tarih21.03.2018

Toplam okunma224

Selamlar dostlar,


Gönüllü okuyucu röportajlarımıza başlarken ilk konuklarımızdan biri olacaktı kendisi ama o dönem bir sıkıntı olduğu için alamamıştık. Bu haftaki konuğumuz İlkim Karaca. İlkim Hanı bir buçuk yılı aşkın süredir GETEM'E gelip  daimi okuyucularımızdan biri oluverdi. Bakalım neler anlatacak mikrofonlarımıza. Ha bu arada sürpriz şiirler de duyabiliriz İlkim Hanım'dan. 


Programımızın ikinci yarısını navigasyon sistemlerine ayırdık. Hem yazılımsal, hem donanımsal olarak navigasyonu beraberce konuşacağız. Sohbetimize Levent de eşlik edecek. Baston alırken nelere dikkat etmeli? İyi bir bastonun sırrı nedir. Yolun ortasında bastonumuzun lastiği koparsa, ne yapmalı? Yeni lastik takarken nasıl malzemeler tercih etmeli. Hangi baston uçları daha verimli. Hep birlikte hasbıhal edeceğiz. Sizlerin de etkileşimli katılımı harika olacak. 


Bugün biliyorsunuz 21 Mart. Baharı müjdeleyen gün, aynı zamanda Aşık Veysel'in ölüm yıl dönümü. Müziklerimizi de Aşık Veysel'den seçti Adem Abi.
Bizlerle keyifli dakikalar geçirmek isterseniz, buyurun bekleriz. 

Programımızı her çarşamba akşamı dinleyebilmek için:
www.eged.org/radyo
adresindeki çevrimiçi dinleme veya listen.pls dosyasını indirme özelliğini kullanın. Veya mobil telefonlarınıza radyo kulesi uygulamasını indirin. Programımız sırasında bize canlı ulaşmak için
engelsizerisim@hotmail.com
ya da 
yilmaeng skype adreslerimizi iletişim kurun.
yayınlarımızı daha sonra dinleyebilmek için:
www.dunyayaseslen.com
adresine girin.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle