Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

24 Mayıs Engelsiz Erişimli Saatler

Engelsiz Erişimli Saatler

YazarAdem Vural, Engin Yılmaz

Tarih23.05.2017

Toplam okunma578

Selamlar dostlar,

Geldik sekizinci sezonun sonuna. Yine zevkli, eğlenceli, düşündürücü ve erişilebilirlik adına bir şeyler bulmanızı amaçladık programlarımızda.  Şimdi de lezzetli bir finalle kapatıyoruz sezonumuzu. Sanki yılın bir özeti var yarın akşam.


Neler yok ki, Çağrı Artan ve Turgay Gümüş'ten gitar flüt ziyafetinden mi bahsetsek, Ali Öztürk'ün bağlama şovunu mu öne çıkarsak. Sevda'nın muhteşem sesini mi anlatsak, hoş bir ud dinletisini mi söylesek.


Salt müzik mi yapacağız? Hayır tabii ki. Fahrettin ve Bahar'dan nefis şiirleri dinleyecek, Elif Ünver'den Ramazana uygun bir tatlı tarifi alacak, teknoloji, erişilebilirlik, engelsiz yaşam, yarışma kim bilir neler neler konuşacağız. Üstelik tüm bunları, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’ün nefis atmosferinde canlı canlı yapacağız. Yani yolunuz Boğaziçi’ne düşerse, söyleyecek sözünüz veya oturacak vaktiniz varsa, gelin siz de ortak olun programımıza. 


Elbet radyoları başındaki herkes davetlimiz. Yalnız açık havada olacağımız ve çok geceye kalmamak için iki saat erken başlıyoruz yayınımıza. Saatler 19 civarını gösterdiğinde EGED radyoda yerinizi alırsanız, güzel bir sezon finali sizleri bizleri bekliyor. Az teknik aksaklıklı, bol kahkahalı, bir parça rezil olmalı bir yayın dileğiyle.
Engelsiz Erişimli saatler kalkıyor, binmeyen kalmasın!

Engelsiz Erişimli Saatler sezon finalinde çarşamba akşamı 19 - 21 saatleri arasında Eğitimde Görme Engelliler Radyosunda.


Engelsiz Erişimli Saatler programını Eged Radyodan dinleyebilmek için,
www.eged.org/radyo
adresine girebilirsiniz.


Dilerseniz Aşağıdaki ip adresine girerek de radyoyu dinleyebilirsiniz.
http://89.163.146.245:9976/listen.pls


Ayrıca Radyo Kulesi uygulamasından da Eged Radyoyu bulabilirsiniz.


Skype üzerinden Bize mesaj göndermek içinse,
engelsizerisim@hotmail.com
adresini  kullanın.


Eğer bu adresi Skype üzerinde bulamıyorsanız, yilmaeng kişisini Skype  kişilerinize ekleyin.

Artık bize twitter üzerinden de ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tweet yazarken mesajın bir yerinde @engelsizerisim ifadesini de geçirerek bizden söz etmek.

 

Böylece yazdığınızı biz de göreceğiz.


Program kayıtlarımızı daha sonradan takip etmek için,
www.dunyayaseslen.com


adresine bakabilirsiniz.

 

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle