Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

28 Mayıs - 3 Haziran 2020 Haftası Radyo Engelsiz Erişim Yayın Akışı

Radyo Engelsiz Erişim

Tarih29.05.2020

Toplam okunma0

 

Radyo Engelsiz Erişim,   bu hafta ve gelecek hafta da yine harika içerikleri  ve yeni yayımmlarla sizlerle buluşmaya devam edecek! Sanattan bilişime, canlı betimlemelerden nostaljik turlara kadar pek çok konuda farklı program içerikleri Radyo Engelsiz Erişim’den dinleyicilerine ulaşacak.

Bu hafta yine birbirinden kıymetli program içerikleriyle evlerinize konuk olacağız.   Bizleri çok heyecanlandıran yayın akışımızı büyük bir keyifle siz değerli dinleyicilerimize sunuyoruz.

28  Mayıs   2020 Perşembe: Engin ve  ED200 öğrencileri  bu kez de Canlı betimlemelerde meraklısı olanlar için efsane dizi Harry Potter karakterlerini betimliyor. Saat 17:00’de kulaklarınız radyomuzda olsun.   

28   Mayıs   2020 Perşembe: Zerrin Tezel’in   Yolcu  programıyla bu kez Yunanistan’a gidiyoruz ve Zerrin Hanım’ın betimlemeleri eşliğinde yepyeni deneyimler kazanıyoruz. Zerrin Hanım, Corona sonrası açılan Yunanistan kapılarından ilk biz geçelim istemiş ve harika bir seyehat planlamış. Saat 21:00’de başlayacak olanYunanistan turumuza sizleri de bekleriz.

28   Mayıs 2020 Perşembe, : DR.Ahmet Mart ve Nurşen Korkmaz moderatörlüğünde  hastanelerin farklı departmanlarını betimlemeye ve hastanelere daha yakından bakmaya devam ediyoruz.  Saat 22:00’de   bu bilgi dolu sohbete sizleri de eşlik etmeye bekleriz.

30Mayıs 2020 Cumartesi:  Sarper Arıkan ile Bilişim Kulübü saat 21:00’de yine yoğun bir bilişim gündemi ve değerlendirmeleriyle sizlerle olacak.   

31 Mayıs 2020 Pazar: Sevda Bozbey Yılmaz, Sevda’nın Güncesi’nin 6.  Bölümüyle saat 16:00’da sürpriz  konukları  eşliğinde yine evlerinize misafir olacak. Mayıs ayının bu son gününü  harika bir konukla uğurlayacak Sevda.  Sıcacık bir söyleşi  ve içimizden bir misafirle Sizleri de bu harika söyleşimize bekliyor ve bir mola verip tarihten spora, bilimden sanata, her Pazar günü can ata ata    Sevda’nın hazırladığı  programda  sizler de yerinizi alın.  

2 Haziran 2020Salı, , Alıştığınız ve biliyoruz ki çok özlediğiniz yılların emektar programı Engelsiz erişimli saatler Engin ve Adem ile geri dönüyor. Yine dopdolu içerikleriyle sizlerle olacak programınız değişmeyen saatinde yine çok içten ve sıcak sohbetiyle saat 21 ile 23 saatleri arasında radyonuzda olacak.

3 Haziran 2020 Çarşamba; Radyo Engelsiz Erişimden özel bir Nazım anmasıyla radyonuzda olacak. 21:00 ile 23:00 saatleri arası sizlerle olacak bu programda Nazım’a dair her şeyi, yine O’nun diliyle, şiirlerle, şarkılarla ve sevgiyle sizi kocaklayacağız.    

Radyo Engelsiz Erişim’I dinlemek için

www.engelsizerisim.com/radyo

Adresini kullanabilir ya da Radyo Kulesi’nde Engelsiz Erişim’I aratabilirsiniz.

Radyo Engelsiz Erişim

Erişilebilir iletişim

Saygılarımızla.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle