Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

28 Ocak 2015 Engelsiz Erişimli Saatler ve Kısa Bir Veda!

Engelsiz Erişimli Saatler

YazarEngin Yılmaz, Adem Vural

Tarih28.01.2015

Toplam okunma1219

Merhabalar yeniden. Sizlere yine 2 saate sığmayacak bir program hazırladık. Parodimiz, konuğumuz, aksiyonumuzla her dakikasını zevkle dinleyeceğinizi umuyoruz.

Önce geçen haftaki parodomize devam ediyoruz. Bu sefer Çinli Engelok Fink Çenk su konuğumuz oluyor. Engellilere suyun neden bedava olması gerektiğini örnekleriyle anlatacak ve kendisinin konuşmalarını ünlü çevirmen arkadaşımız Işın Kılıcı bizler için tercüme edecek. Bu eylenceli dakikaları kaçırmayın.

Sonrasında biraz ciddiyete davet edeceğiz sizleri ve Olgun Yılmaz bizlerle olup şu meşhur oy kullanma makinesi neyin nesiymiş detaylandıracak.

Eee yorulduk dimi biraz. Şöyle patlamış bir mısır ve güzel bir çaya ne dersiniz? Son pratik bilgiler eğitiminde canlı yayında mısır patlatsak nasıl olur diye düşünmüştük, hayata geçiriyoruz. Körcül biçimde mısır patlatmanın püf noktalarını birlikte keşfedeceğiz.

Bir yandan kalori alırken, bunları da yakmak lazım dimi ya? İşte adem abi iPhone’le çalışan yürüme bantlarını da anlatacak programımızda.

VEEE engelsiz Erişimli Saatler olarak kısa süreliğine veda ediyoruz sizlere. Engin bir türlü bitiremiyor tez çalışmalarını. O nedenle bir aylığına tüm dünyadan elini eteğini çekiyor. Bizler de bugünkü program sonrası 11 Mart 2015’te buluşmak üzere kısa bir veda edeceğiz sizlere. 11 martla birlikte yine devam edeceğiz meraklanmayın.

Bu Hafta EEEH dergiden hangi yazıyı paylaşacağız dersiniz?

Haydi Engelsiz Erişimli Saatler aracımız kalkıyor, binmeyen kalmasın!

Biz burdayız ya siz?

Engelsiz Erişimli saatler her Çarşamba akşamı saat 21-23:00 saatleri arasında Eğitimde Görme Engelliler Radyosunda

Engelsiz erişimli saatler programını Eged radyodan dinleyebilmek için aşağıdaki bağlantıdan gerekli pls dosyasını indirebilirsiniz.

http://www.sendspace.com/pro/dl/zuhi9q

veya

http://www.egitimdegormeengelliler.org/radyo

adresine girebilirsiniz. Bu adresten hem radyoyu dinleyebilir, hem de mesaj paneli aracılığıyla bize iletmek istediklerinizi gönderebilirsiniz.

Radyomuzu iphone ve benzeri bir cihazla dinlemek içinse aşağıdaki linge tıklayın.

http://80.239.141.175:7063/listen.pls

 

 

Skype üzerinden Bize mesaj göndermek içinse,

engelsizerisim@hotmail.com

adresini  kullanın.

Program kayıtlarımızı daha sonradan takip etmek için

http://www.dunyayaseslen.com/ses/radyoprogram

bağlantısını ziyeret edebilirsiniz.

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle