Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

30 Nisan-06 Mayıs Haftası Radyo Engelsiz Erişim Yayın Akışı

Duyurular

Tarih30.04.2020

Toplam okunma0

Radyo Engelsiz Erişim, dopdolu bir haftayla yine dinleyicileriyle buluşuyor! Sanattan bilişime, canlı betimlemelerden nostaljik turlara kadar pek çok konuda farklı program, Radyo Engelsiz Erişim’den dinleyicilerine ulaşacak. Yayın akışımızda neler mi var? Buyrun, hep birlikte göz atalım!

30 Nisan 2020 Perşembe, Engin Yılmaz ve ED200 öğrencileri, canlı betimlemelere devam ediyor. Perşembe saat 17:30’da Avrupa Yakası, Ufak Tefek Cinayetler, Aşk-ı Memnu dizilerinin ev betimlemelerine, radyomuzdan ulaşma şansı bulacaksınız

30 Nisan Perşembe, Zerrin Tezel’in Yolcu isimli programı, bizi bilmediğimiz uzak diyarlara götürecek. Saat 21.00’de başlayacak programımız, Finlandiya müzikleri ve betimlemeleriyle sizlerle olacak.

1 Mayıs Cuma, canlı betimlemelerde bu kez yoga yapıyoruz. Saat 17.00’de hep birlikte betimlemeli yoga yapacağız. Canlı betimlemeler radyo Engelsiz Erişim’den canlı yayınlanırken, aynı zamanda Zoom ve Facebook üzerinden de canlı yayınlanacak.

1 Mayıs her yönüyle dolu dolu geçecek. Olgun Yılmaz’la Olgun’un tavernası, tüm günün ve haftanın yorgunluğunu üzerinizden alırken, sizleri de nostaljiye doyuracak. Saat 21.00 ile 23.00 arasında kimselere söz vermeyin.

Mürşide Ciğerlioğlu ve Engin Yılmaz ile İftardan sahura Engelsiz Erişimli Saatler, bugün de sıcak sohbetinden bizleri mahrum bırakmıyor. Olgun’un Tavernası’ndan hemen sonra, Saat 23:00 ile 02:00 arasında bu sıcak sohbete sizleri de eşlik etmeye bekleriz.

2 Mayıs Cumartesi Günü, Sarper Arıkan ile Bilişim Kulübü saat 21:00’de yine sizlerle olacak. 27 Nisan ve 1 Mayıs dönemlerinde, Google, Apple gibi firmaların gelişmelerini ve daha pek çok sürpriz konuyu sizlerle paylaşacak.

3 Mayıs Pazar günü, saat 16.00’da Sevda Bozbey Yılmaz ilk programı Sevda’nın Güncesi ile tüm haftaya küçük bir mola verip, sanat, spor, bilim, tarih, psikoloji ve daha pek çok farklı konuda hayatla dolu bir söyleşinin içine süzülmenizi sağlayacak.

4 Mayıs Pazartesi, Ayşe Gümüş ve Turgay Gümüş, Vurulduk Ey Halkım, Unutma Bizi ile yine bizleri düşündürmeye ve içimizi yakmaya devam ediyor.  21.00 ile 23.00’ saatleri arası bizimle olacak bu programda, geçmişşteki kayıplarımıza bir selam veriyoruz.  

6 Mayıs 2020 Çarşamba günü Burak Sarı, Ayşe ve Turgay Gümüş’ün Deniz Gezmiş ve arkadaşlarını anacakları program, saat 21.00’de radyo engelsiz Errişimde sizlerle birlikte olacak.

Hem 4, hem 6 mayıs gece 23'te, ramazan boyunca her pazartesi, çarşamba, cuma olacağı gibi. Engin ve Mürşide bizi iftardan sahura taşıyacak.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle