Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri Oy Pusula Şablonları Tanıtım ve Kullanım Bilgilendirme Toplantısı

Engelsiz Seçim

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih24.03.2019

Toplam okunma0

Değerli takipçilerimiz, 31 Mart 2019 Yerel ve Mahalli İdareler Seçimlerinde görme engelli seçmenler olarak oyumuzu kimseye ihtiyaç duymadan, tek başımıza, bağımsız ve mahrem bir biçimde kullanabilmek amacıyla Engelsiz Erişim Derneği, GETEM ve sesli Betimleme Derneği işbirliğiyle hazırladığımız oy pusulası şablonlarını katlayıp paketledik ve talep edenlere gönderdik. Ayrıca 81 ildeki ilçe ve belde başkan adaylarının ve meclis üyelerinin pusulada nasıl sıralanacağını gösteren listenin sesli hali ile şablonların kullanım yönergesinin yazılı ve sesli halini 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri Seslendirilmiş Aday Listesi bağlantısı üzerinden yayınladık. Şimdi de bu şablonların nasıl kullanılacağını canlı canlı sizinle paylaşmak amacıyla tanıtım ve bilgilendirme toplantıları düzenlemeye başlıyoruz.

İlk tanıtım ve bilgilendirme toplantımızı bu akşam gerçekleştireceğiz. Şablonlarla ilgili merak ettiklerini veya aklına takılan farklı soruları sormak, şablonların kullanımını detaylıca öğrenmek isteyenleri bu akşam saat 20:00’de TeamTalk Engelsiz Eğitim Odamıza bekliyoruz.

Host adresi: egitim.engelsizerisim.com

Kullanıcı adı ve şifre: engelsizegitim

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle