Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

5. Beyaz Baston Ve Erişilebilirlik Festivali Stant Tanıtımları: Engelsiz Erişim, GETEM ve EEEH Dergi

Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih04.10.2018

Toplam okunma194

Bu yıl festivalin mimarları olan Engelsiz Erişim Derneği, EEEH dergi ve Getem aynı standı paylaşacak. Bu stantta neler mi var?
Kitaplara engelsiz erişebilen her görmeyen GETEM’i mutlaka biliyordur. Eğer bilmeyen varsa ya da hala GETEM üyeliğinizi yaptıramadıysanız, festivalimiz sizin için güzel bir fırsat. Eğer yanınızda görme engelli olduğunuzu belirten bir rapor veya kimlik getirirseniz, GETEM üyeliğinizi hemen başlatabiliriz. GETEM standındaki başka bir sürpriz, sesini kitaplardan tanıdığımız Levent Filyos, iki gün boyunca standımızda bizimle olacak.
Aylık yayınlanan EEEH Dergi  standında dergimiz yazarlarından Meral Sözen ile tanışıp dergimiz hakkında sohbet edebilir, festivalimiz için yayınlanan  özel sayımızı edinebilirsiniz.
Adını Kemal Özceyhan seminerleri, Selen Özel Bilgi Yarışması ve bağımsız oy kullanma konusunda gerçekleştirilen çalışmalarla duyduğunuz Engelsiz Erişim Derneği hakkında Nurşen Hanım ile dernek çalışmaları ve projeleri hakkında sohbet edebilir,  Nurşen Hanım’ın özellikle çocuklar için hazırladığı küçük hediyeleri alabilirsiniz.
Stantlarımızı dolaştıktan sonra, dilerseniz Engelsiz Erişim Derneğinin erişilebilir olarak hazırladığı ziyaretçi defterini doldurarak  festivalimiz ve genel olarak derneğimiz ile ilgili görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.
Bu zengin stantları deneyimlemeniz için sizleri 12-13 Ekim tarihlerinde festival alanına bekliyoruz.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle