Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

6. Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali: Ne Sınırlandır Ne Sınıflandır

Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih06.08.2019

Toplam okunma0

Merhaba değerli dostlar, hayallerimizi okyanuslara, coşkumuzu rüzgarlara, umudumuzu güneşe, heyecanımızı yağmura yükleyip; hepsinin kucaklaştığı 11-12 Ekim 2019 tarihlerinde, muhteşem sonbahar günlerinde sizlerle buluşmak için yola çıktık.
Yine erişilebilirlik yol arkadaşımız, eşitlik can yoldaşımız ve engelsizlik en büyük hedefimiz. Böylesi ortaklarımızın olduğu festivalimizin mottosu da “Ne Sınırlandır! Ne Sınıflandır!” olmalıydı tabi.
Mottomuzu taçlandıracak hikaye yarışmamıza ait detayları, EEEH Dergi’nin Ağustos sayısında bulacaksınız. Haydi sizler de bize katılın ve Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs Yerleşkesinde hep birlikte eğlenip, öğrenelim. Deneyimlerimizi paylaşıp, fikirleri uçuşturalım.
Eminiz ki, erişilebilirlik adına herkesin fısıldayacağı bir sırrı vardır. Biz bildiklerimizi paylaşmak için sabırsızlanıyoruz; ya siz?
Bu yıl da her yıl olduğu gibi Engelsiz Erişim Derneğince açılacak stantlar yanında, çok ilginç ve büyük sürprizlerle dolu yepyeni stantlarımız da olacak. Ayrıca öyle güzel konuklarımız var ki vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bu festival, anlatılanları dinleyerek değil; olanları deneyimleyerek yaşanır. Bizden söylemesi, şimdiden 11-12 Ekim 2019 tarihlerini takvimlerinizde işaretleyin ve bizden başka kimselere söz vermeyin; sonra üzülürsünüz! :)

Festivalimizde yer alacak stant tanıtımları ve farklı etkinliklere ilişkin duyurular için sitemizi takipte kalmanızı öneririz.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle