Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

BaşSağlığı: Mustafa Akgül

Duyurular

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih14.12.2017

Toplam okunma559

Baş Sağlığı
Görme engellilerin bilişim alanındaki çalışma bütünlüklerinin, forum kullanımları yaygın değilken kurduğu E-Posta listelerinden olan Bilkent Körler isimli listeyle bilgi alış verişini ciddi biçimde kolaylaştıran oluşumun kurucusu Mustafa AKGÜL vefat etmiştir.
Kendisine Allah'tan rahmet, Ailesi ve tüm sevenlerine sabır dileriz.
Hocamızın vefat bilgisini tarafımıza ulaştıran İnternet Derneği Yönetim Kurulunun mesajına da duyurumuzda yer vermek istedik:
Değerli üyelerimiz,
Pek çoğumuzun Türkiye’de İnternet’in babası olarak tanıdığı, derneğimizin kurucularından sevgili Mustafa Akgül hocamızı kaybettiğimizi üzülerek öğrendik. Akgül hocamız Türkiye’de İnternet’in ve özgür yazılımın gelişimine büyük emek vermiş, sayısız öğrenci yetiştirmiş, çalışkanlığı ve azmi ile hepimize örnek olmuş yeri doldurulamayacak bir değerdi. Onu hiç unutmayacak ve anısını yaşatmaya çalışacağız. Yakınlarının, sevenlerinin ve bütün bilişim camiasının başı sağolsun. Nur içinde yatsın.
Cenazenin zamanı ve yeri ile ilgili bilgiler ayrıca paylaşılacaktır.
Saygılarımızla,
İnternet Teknolojileri Derneği Yönetim Kurulu

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle