Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Beyaz Baston Ve Erişilebilirlik Festivali Stant Tanıtımları 3: Engelsiz Erişim, Eşpedal ve Sesli Betimleme

Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali

YazarEngelsiz ErişimDerneği

Tarih10.10.2017

Toplam okunma554

2017 Beyaz baston ve erişilebilirlik festivalimizde, tabi ki festivalin ev sahibi Engelsiz Erişim Derneğini de unutmadık ve Eşitlik, erişilebilirlik ve engelsiz yaşam temalı Engelsiz Erişim   Standımızı da açıyoruz. Standımızda Engelsiz Erişim derneğinin kuruluşu  ve dernekleşme süreci, Engelsiz Erişimli saatler radyo  programı, Kemal Özceyhan  Seminerleri, Selen Özel Bilgi yarışması, Engelsiz Eğitim çalışmaları ve yıl boyunca yürütülen tüm projelerimize dair çalışmaları yakından görme şansı bulacaksınız.

13-14 Ekim 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney kampüse eşit, erişilebilir ve engelsiz bir hayat için hepinizi bekliyoruz.

Geçtiğimiz yıllarda en çok ziyaretçi alan ve pek çok gören ve kör binicinin birlikte deneyimleyerek de eylendiği , eşpedal standımızla yine sizlerin hayatınıza minik bir aksiyon getireceğiz. Standımızda bisiklet kullanımına dair tüm ekipmanları bir arada bulacağınız, bir bisiklet kampında çadır kurmayı / kaldırmayı birlikte öğreneceğiniz ve belki de bisikletinizi tamir etmeyi bile deneyimleyeceğiniz harika bir çalışma sizleri bekliyor.

13-14 Ekim 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney kampüse sizleri bisikletin vazgeçilmez tutkusuyla, sporla  buluşmaya çağırıyoruz.

Festivalimizde, yine sesli betimleme derneğini konuk ediyoruz. Sesli betimleme standında,yine fonda sesli betimlemeli bir film gösterimimiz olacak. Bunun yanı sıra betimleme kumbarası için obje betimlemelerine yönelik bir atölye çalışmamıza katılma şansınız olacak.  Standda gelen konuklarımıza bir kısa filmi  betimletip yine betimleyen kişiye  seslendirteceğiz. Ayrıca üç boyutlu pek çok objenin maketleri standımızı süsleyecek.  

13-14 Ekim 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney kampüse sesli betimlemenin büyüsünü çözmek üzere, hepinizi bekliyoruz.

 

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle