Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Beyaz Baston Ve Erişilebilirlik Festivali Stant Tanıtımları 9: Ürün Tanıtım

Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali

YazarEngelsiz Erisim

Tarih12.10.2017

Toplam okunma423

 

Festivalimizdeki en erişilebilir ürünleri bir arada görebileceğiniz müthiş bir şans ayağınıza kadar geliyor. Bu stantlar çok renkli, burada tanıtılanlar, erişilebilirliğin somut şekilleri.

 

Ürün tanıtımı Standında bizzat deneyimleyebileceksiniz aşağıda bilgilerini bulacağınız ürünleri.

 

Sesli Adımlar uygulaması görme ve işitme engelli kişilere, mekan haritaları, radyo sinyalleri ve eşsiz navigasyon yeteneklerini bir araya getirerek kapalı alanlarda keşif ve yönlendirme hizmetleri sunarak bu karmaşıklığı giderir.

 

WeWALK, görme engelliler için tasarlanmış akıllı bir bastondur. Göğüs ve baş hizasında önüne çıkabilecek tabela, direk, ağaç dalı gibi engelleri kolaylıkla algılar ve uyarır. Cep telefonuna bluetooth ile bağlandığında, WeWALK uygulamasıyla birlikte gelen, kapalı alan navigasyonu gibi entegrasyonlar kullanılabilir.

 

LCW Sense uygulaması sayesinde giysinin rengi, deseni, kumaş türü, yıkama talimatları, fiyatı gibi tüm bilgilere kolaylıkla ulaşılabiliyor.

 

13-14 Ekim 2017 tarihlerinde  hepinizi Erişilebilirliği deneyimleyeceğiniz bu harika şölene bekliyoruz.

 

 

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle