Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Bilgilendirme: Erişilebilir Oy Şablonu Gönderimi Talep Toplama Süreci Sonlandırılmıştır!

Engelsiz Seçim

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih06.04.2017

Toplam okunma790

Merhaba Değerli Takipçilerimiz,

Öncelikle süreç boyunca gösterdiğiniz yoğun talep yönlendirmelerinize, eleştiri ve önerilerinizle sunduğunuz desteğinize içtenlikle teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

04.04.2017 Salı günü E-Posta grupları üzerinden yayınladığımız duyuruda, talep toplama sürecimizin 05.04.2017 günü sonlanacağını iletmiştik.

Derneğimizin tarafınıza ulaştıracağı gönderileri sağlıklı ve nitelikli ulaştırabilmesi için süreci daha fazla geciktirmemenin doğru olacağına olan inancımızla başvuru alımımızı sonlandırmış bulunuyoruz.

E-Posta yoluyla Talepleri bize ulaşan tüm arkadaşlarımıza bugün içerisinde taleplerinin ulaştığına dair bir ileti yönlendirilecektir.

Talep sürecine yetişemeyen görme engelli arkadaşlar, duyurusunu gün içerisinde gerçekleştireceğimiz ve Bu Pazar (09.04.2017) Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek Oy şablonları ve kullanımlarını konu alacak etkinliğe katılım sağlayarak şablon teslim alabilirler.

Oyunuz her ne olursa olsun, erişilebilir biçimde kullanacağınız bir oy olsun!

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle