Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Düzeltme

Arşiv

YazarLokman Ayva

Tarih08.06.2007

Toplam okunma1235

> Düzeltme.

> Değerli Engelsiz Grubu üyelerinin  yazmış olduğu metni okudum. Son derece samimi temennilerine katıldığımı ancak eksikliklerini gidermeyi de bir borç bildiğimi bildirmek istiyorum.

> 1. Rehabilitasyon Merkezi kapatılmayacaktır.

> 2. Belediye'nin Belediyeler Kanunu'na da dahil olmaz üzere hiçbir kanuna

> göre bu arsayı verme yetkisi yoktur.

> 3. Buradaki sorunda AK PARTİ'nin dahili yoktur. Ama karşı çıkan tarafta başka bir partinin dahili varsa onu da bilemiyorum.

> 4. kanunsuz bir işlem kullanılarak siyasi ve kişisel bir sonuç elde edilmek istenmekte ve özellikle körler duygusallık üzerinden kullanılmak istenmektedir.

> 5. Sinerji Grubu'nda da sorduğumuz ve konuyu açığa çıkaracak soruların cevapları halen cevaplanmamıştır dolayısıyla bu suçlamaları yapan ve Engelsiz Erişim Grubu'nun üüyelerine de ulaşılarak yanlış bilgiler verildiği anlaşılan tahrikçilerin tahriklerine gelmek bundan sonraki özürlü mücadelelerine güveni yok edecektir. Daha sonraki mücadeleleri zayıflatacaktır. O sorulara ilave soru şudur: Belediye hangi kanun ve yönetmeliklere göre burayı söz konusu Vakf'a verebilir? Bu düzeltme fırsatını bulmaktan dolayı mutlu olduğumuzu bildiriyor, saygılar sunuyorum.

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle