Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Engelsiz Eğitim 6. Sezon Tanıtım Toplantısına Davet

2019-2020 Eğitim Sezonumuz

Tarih20.11.2019

Toplam okunma0

Merhaba sevgili dostlar. Bilgi hayatın kendisidir ve paylaştıkça değer bulup çoğalır. İşte bu inançla gerçekleştirdiğimiz Engelsiz Eğitim Projemiz, bu yıl da sizinle buluşmak için sabırsızlanıyor.

 

Büyük bir özenle hazırladığımız dopdolu ve zengin içeriğe sahip eğitim programımız, 6. Sezonuna 30.11.2019        Cumartesi akşamı merhaba diyecek. Peki yeni eğitim sezonumuzda sizi ne gibi sürprizler bekliyor, kimler hangi eğitimleri vermeyi planlıyor, tüm bunları ve Engelsiz Eğitim Projemize dair merak ettiğiniz herşeyi 29 Kasım Cuma akşamı gerçekleştireceğimiz Engelsiz Eğitim tanıtım toplantısında paylaşacağız.

 

Toplantımızda siz değerli dostlarımızın görüş ve önerilerini dinlemek, eğitimlerimizden beklentilerinizin neler olduğunun altını çizmek; daha iyi, daha güzel ve daha erişilebilir bir yaşamı planlamamız için çok değerli. Bu nedenle herkesi 29 Kasım akşamı saat 20:00’de Engelsiz Eğitim tanıtım toplantımıza bekliyoruz.

TOPLANTI DETAYLARI:

Etkinlik adı: Engelsiz Eğitim 6. Sezon Tanıtım Toplantısı.

Yer: Engelsiz Erişim TeamTalk sunucusu Engelsiz Eğitim kanalı.

Tarih: 29.11.2019 Cuma

Saat: 20:00

Host adresi: egitim.engelsizerisim.com

Kullanıcı adı: engelsizegitim

Şifre: engelsizegitim

NOT: TeamTalk programının tüm işletim sistemlerinde kullanılabilen sürümlerine ulaşmak için: TeamTalk indirmebağlantısını kullanabilirsiniz. Engelsiz Eğitim Projemizle ilgili tüm duyurulardan anlık olarak haberdar olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak WhatsApp grubumuza dahil olabilirsiniz. Engelsiz eğitim WhatsApp duyuru grubu

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle