Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Engelsiz Eğitim Değerlendirme Toplantısına Davet

2018-2019 Eğitim Sezonumuz

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih20.03.2019

Toplam okunma0

Değerli dostlar, Engelsiz Eğitim’in 5. sezonunu tamamladık ancak Engelsiz Eğitim ekibi, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Eğitimlerimizi değerlendirmek, eksik veya geliştirilmesi gereken yönlerimizi tespit etmek, önümüzdeki dönemde daha nitelikli ve zengin içerikli eğitimler hazırlayabilmek amacı ile bir genel değerlendirme toplantısı yapmayı planlıyoruz. Toplantımıza tüm eğitimcilerimiz katılacak. Beraber üretme ve paylaşma zemininde buluştuğumuz sizler de toplantımıza davetlisiniz.

İster oturumlara doğrudan katılmış olun ister sonradan kayıtları dinleyerek eğitimlerimizi takip etmiş olun, toplantımızda bulunarak, her zaman daha ileriyi hedefleyen bizlere katkı ve destek sunabilirsiniz. Takip ettiğiniz eğitimler hakkındaki görüşlerinizi, mevcut eğitimleri geliştirebilecek veya yepyeni eğitim içerikleri hazırlamamıza zemin olabilecek önerilerinizi bizlerle paylaşırsanız, bir arada olmanın ve beraber üretmenin gücüyle daha iyisini birlikte var etme yolunda bir adım daha atmış olacağız. Eğitimlerimizin ayrılmaz birer parçası olan siz takipçilerimizle 22 Mart Cuma günü, saat 20:00’de TeamTalk “Engelsiz Eğitim” odasında buluşmak dileğiyle.

Host adresi: egitim.engelsizerisim.com

Kullanıcı adı ve şifre: engelsizegitim

 

 

Not: Engelsiz Eğitim Tanıtım Dosyamıza Alttaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle