Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Engelsiz Eğitim Projemiz 2018-2019 Sezonuna Veda Ediyor

2018-2019 Eğitim Sezonumuz

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih10.03.2019

Toplam okunma0

Merhaba değerli Engelsiz Eğitim takipçilerimiz. Eğitim içeriklerinde yenilikçi yaklaşımlar geliştirdiğimiz, hayatın her alanında erişilebilirliği sunan, uzun, yorucu ama bir o kadar da keyifli bir süreci kapsayan Engelsiz Eğitimlerimiz, 2018-2019 sezonuna veda ediyor. Büyük bir emek ve özveriyle bize harika bir eğitim sezonu hediye eden eğitimcilerimize, katkıları, katılımları ve birbirinden değerli geribildirimleriyle eğitimlerimizi daha da zenginleştiren takipçilerimize çok teşekkür ediyor, son haftanın eğitim programını ve bir önceki haftaya ait eğitim içeriklerine erişim bağlantılarını paylaşıyoruz.

 

ENGELSİZ EĞİTİMLERİMİZİN SON HAFTA PROGRAMI

 

12 Mart 2019 Salı: Erişilebilir Ev İdaresi Eğitim Programı

Mürşide, katılımcılarla birlikte, evde dayanıklı gıda malzemesi hazırlama ve ev işlerinde işimize yarayabilecek mobil uygulamalar üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek. Ardından, genel tekrar yapacak ve eğitim programını tamamlayacak.

14 Mart 2019 Perşembe: Sosyal Aikido Eğitim Programı

Elif ve Engin, iş görüşmelerinde karşılaşılan önyargı karşısında, umutsuzluk ve özgüven kaybı, sahip olunan niteliklere göre alt seviyede görevlendirilme durumunda yaşanan yok sayılma hissi ile baş etme yöntemleri üzerine bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak ve eğitim programını tamamlayacak.

 

BİR ÖNCEKİ HAFTAYA AİT EĞİTİM İÇERİKLERİNE ERİŞİM BAĞLANTILARI

 

Burak Sarı ile Tezeneden Şelpeye Yolculuk

Mürşide Ciğerlioğlu ile Erişilebilir Ev İdaresi

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle