Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Engelsiz Eğitim Projemizin Üçüncü Sezonuna Hazır mısınız?

2016-2017 Eğitim Sezonumuz

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih15.12.2016

Toplam okunma8796

Merhaba değerli dostlar,

Eğitim içeriklerimizde yenilikçi yaklaşımlar geliştirdiğimiz ve içeriklerimizi zenginleştirdiğimiz bir engelsiz eğitim projesiyle daha sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Engelsiz Eğitim Projemizin 2016-2017 sezonunda, her alanda erişilebilirliğe doyacağız desek yalan olmaz.

Günlük yaşamda, mobil bilişimde, müzikte ve bilgisayarda erişilebilirliğin kapılarını değerli eğitimcilerimizle aralamaya ne dersiniz?

Sözü fazla uzatmayalım ve eğitimcilerimizin bu sene bize sunacaklarına bakalım;

 • Mobil erişilebilirlik Ömer Yeşiltaş'la mercek altına alınıyor. Android ve IOS platformunda hangi uygulamalar ne kadar kullanışlı ve erişilebilir Ömer'in sunumuyla anlam kazanıyor. Bakalım Ömer eğitim günlerinde bizlere neler sunacak?
  Eğitim programına ulaşmak için tıklayın
 • Hayat Elif Ünver'in Ortaya Karışık anlatımlarıyla daha da erişilebilir olacak. Kimi zaman farklı tatların içinde bulacağız kendimizi, kimi zaman günlük yaşama dair pratik bilgilerle bazı işlerin sanıldığı kadar zor olmadığını Elif ve konuk eğitimcileriyle deneyimleyeceğiz. Gelin, Elif'in eğitim gününde yaşamın pratik yönlerini birlikte keşfedelim.
  Eğitim programına ulaşmak için tıklayın
 • Bilgisayar ve windows işletim sisteminde bize sunulanlara ne kadar hakimsiniz? Bu sorunun cevabı Olcay Aşçı ile netleşiyor. Bilgisayar ve bilgisayar teknolojilerine dair bildiklerinize yenilerini katmak isterseniz, farklı bir bakış açısıyla ele alınması planlanan windows ve bilgisayar alanındaki konuların işlendiği eğitimin günlerine takviminizde yer vermenizi öneririz.
  Eğitim programına ulaşmak için tıklayın
 • Herşeyi planlayan ve hesap tablolarıyla çokça haşır neşir olan birimisiniz? Tam da bu eğitimimiz size göre. Deneyimli eğitimcimiz Engin Yılmaz'ın gerçekleştireceği Microsoft Excel eğitimleriyle işlerinizi planlı ve programlı şekilde yürütebilecek, profesyonel tablolarla daha etkin çalışabileceksiniz.
  Eğitim programına ulaşmak için tıklayın
 • Kodlama bir şiirdir denir hep. Herşey “merhaba dünya” yazmakla başlar. Bu sezonki kodlama eğitimimiz web sitelerine can veren aktif programlama dili olan JavaScript. Sarper Arıkan sizlere eğitim gününde JavaScript'in ince noktalarını anlatıyor. Gelin birlikte kodların dünyasına kendimizi keyifle bırakalım.
  Eğitim programına ulaşmak için tıklayın
 • Hayatı renklendiren ince dokunuşları içerir müzik. En çıkmazda olduğumuz anlarda bile, içimize düşen ferahlığın tanımıdır müzik. Bu sene eğitimlerimizden biri de Burak Sarı ile Bağlama çalım tekniklerinden Şelpe ( Tezene'siz Çalım Tekniği) üzerine olacak. Gelin Burağ'ın anlatacaklarına kulak verelim ve notaların ahengine kendimizi teslim edelim. Sizde, bağlamada farklı bir teknik öğrenmek istiyorsanız Burağın eğitim gününde bizimle olmayı seçebilirsiniz.
  Eğitim programına ulaşmak için tıklayın

Engelsiz Eğitim Projesi erişim detayları:

Engelsiz Eğitim programı, iOS, Android, MacOS ve Windows üzerinden erişime imkan veren ve her platform için yazılım sürümü bulunan TeamTalk isimli sohbet odası programı üzerinden gerçekleştirilecektir. TeamTalk üzerinden odaya ulaşım noktasında verilen bilgiler doğrultusunda erişim sıkıntıları yaşıyorsanız:
mail@engelsizerisim.com
veya sosyal medya iletişim kanallarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TeamTalk programının tüm işletim sistemlerinde kullanılabilen sürümlerine ulaşmak için:
Tıklayın!
Programı indirdikten ve kurduktan sonraki adımda kullanacağınız bilgiler aşağıda yer almaktadır:
Host adresimiz:
eob.akdeniz.edu.tr
Yer:Engelsiz Eğitim Odası
Eğitimlere katılım için Kullanıcı adı ve şifresi: engelsizegitim

Eğitim başlangıç saati: 20:00
Eğitimlere ilişkin farklı Detaylar eğitim haftaları içerisinde sitemiz üzerinden paylaşılacaktır. Aynı zamanda eğitim programlarının ve eğitimci bilgilerinin bulunduğu bağlantılar üzerinden gerçekleştirilen eğitimlerin kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle