Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

ENGELSİZ EĞİTİM YOLCULUĞUMUZDA ADIMLARINIZI ADIMLARIMIZA KATMAK İSTER MİSİNİZ?

2018-2019 Eğitim Sezonumuz

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih29.05.2019

Toplam okunma0

Merhaba değerli Engelsiz Eğitim takipçilerimiz. Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Erişilebilir oy hakkımızla ilgili çalışmalarımızı sunduğumuz ve ödül aldığımız Zero Project’e bu kez Engelsiz Eğitim projemizi sunmak istiyoruz.

Sunacağımız dosyada kullanmak üzere siz değerli takipçilerimizden 10 saniyeyi geçmeyecek birer video istesek, bu videoda katıldığınız eğitimler, bu eğitimlerin sizde bıraktığı izlenimler veya Engelsiz Eğitim ekibine söylemek istedikleriniz yer alsa, engelsiz eğitim projemizin kollektif bir çalışma olduğunu daha iyi ifade etmiş oluruz.  Bu projeye katkı sunmak isteyen takipçilerimizin, 10 saniyeyi geçmeyen videolarını en geç 03.06.2019 Pazartesi saat 23:59’a kadar mail@engelsizerisim.com adresi aracılığıyla bize  ulaştırmalarını rica ediyoruz. Göndereceğiniz videoları heyecanla bekliyor, desteğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle