Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Engelsiz Erişim Derneği Üyelik Formu Yenilendi

Duyurular

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih17.01.2018

Toplam okunma420

Merhaba değerli dostlar. Engelsiz Erişim Derneği olarak her konuda erişilebilirliğe önem verirken, kendi çalışmalarımızın daha erişilebilir olması ve güncel ihtiyaçlara nitelikli cevap verebilmesi üzere de çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda, bir Office Word dokümanı olarak hazırladığımız üyelik formunu yenileyerek çevrim içi doldurulacak şekilde planladık ve buna imkan veren bir platform üzerinde bir form tasarladık.

Hem kendi gözlemlerimiz hem de sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda, tespit ettiğimiz erişim zorluklarını giderdik ve daha modern, daha erişilebilir bir form hazırladık. Güncellenen üyelik formumuzu ister mobil cihazlarınızdan, isterseniz de kişisel bilgisayarlarınızdan online olarak doldurmak artık mümkün.

Eşit, erişilebilir, engelsiz bir hayat için bizimle çalışmak isterseniz, yenilenen formumuza

buradan ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

filiz şahin
Engellilerin günlük hayatlarına dair her alanda bağımsız olmaları gerekiyor. Seçim alanındaki erişilebilirlik çalışmalarınızdan dolayı sizi kutluyorum. Çok güzel bir projeye imza atmışsınız.
filiz şahin
Engellilerin her alanda bağımsız olmaları gerekiyor. Bu alanda yaptığınız erişilebilirlik çalışmalarınızdan ötürü sizi kutluyorum.
Yorum Ekle