Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Engelsiz Erişimli Saatler başlıyor, Nerede Kalmıştık?

Engelsiz Erişimli Saatler

YazarEngelsiz Erişimli Saatler Ekibi

Tarih21.09.2011

Toplam okunma1116

Değerli dostlar, Uzun yaz aramız bitti ve engelsiz erişimli saatler tekrar başlıyor. Yine her Çarşamba akşamı, yine 21-23 saatleri arasında ve yine radyo gören parmakta sizllerleyiz. Yepyeni haberler, heyecan verici araştırmalar, merak uyandıracak ürün ve program tanıtımları, kısacası hayatı engelsiz kılan her şey Engelsiz Erişimli Saatler’de olacak.

İşte programımızda bu hafta: JAWS 13 ile ilgili en taze bilgi ve yorumları Engelsiz Erişimli Saatler’de bulacaksınız. Yine ülkemiz ve dünyadan ilginç haberler, Adem’in 2 hafta önce ziyaret ettiği paris anıları Tabi ki birbirinden güzel şarkılar bizlerle olacak. Ve her şeyin başında, yepyeni Engelsiz Erişimli Saatler Tanıtım Cingle çalışmasını ilk kez duyacaksınız. Engelsiz Erişimli Saatler Çarşamba Günü Radyo Gören Parmakta, ya siz?

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

atila kutlutaş
merhaba. vaktim oldukça radyo görenparmaktaki programınızı takip ediyordum. kaçırdıklarımız için de arşivden takip etmek gibi bir imkan sundunuz bize. ne diyeyim teşekkür etmekten başka..
Yorum Ekle