Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Erişilebilir Seçim Mümkün, Ötelemeye Gerek Yok!

Engelsiz Seçim

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih28.05.2018

Toplam okunma1093

ERİŞİLEBİLİR SEÇİM MÜMKÜN, ÖTELEMEYE GEREK YOK.

 

Değerli dostlar, Engelsiz Erişim Derneği ve Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Laboratuvarı (GETEM) işbirliğiyle, görme engelli seçmenlerin 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçiminde, başkasına ihtiyaç duymadan, tek başlarına ve özgürce oy kullanmalarına olanak sağlayan erişilebilir pusula şablonları hazırlamayı planladığımızı bu sayfadan duyurmuştuk.

 

Sizlerden gelen başvuruların toplanma işlemini programlayabilmek üzere oluşturduğumuz forma gösterdiğiniz ilgiye teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

 

Önümüzdeki süreci daha iyi planlamak ve sizden gelen başvuruları makul zaman diliminde değerlendirebilmek üzere, kararlaştırdığımız ve form içeriğinde de belirttiğimiz 03.06.2018 son başvuru tarihi itibarıyla formumuza yanıt gönderimi durdurulmuştur.

 

Başvurusu tarafımıza ulaşan kişi ve kurumlarla, ilettikleri E-Posta adresleri üzerinden ulaştırdıkları bilgilerin doğruluğunun teyidi amacıyla iletişim sağlanacaktır.

 

Engelsiz bir seçim geçirmenizi dileriz.

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle