Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Festivalimize Dair İzlenimlerinizi Merak Ediyoruz

Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih16.10.2018

Toplam okunma359

 Değerli dostlar, “Erişebiliyorsam eşit hayat, al eline bastonu bağımsızlığı tat” teması ile çıktık yola ve bir Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali’ni daha ardımızda bıraktık.
Festivalimiz 2 gün sürdü ama biz çalışmalarımıza haftalar öncesinden başladık. Festivalimizin güzel, sorunsuz ve verimli geçmesi için çok emek verdik, çalıştık, didindik ama bir o kadar da keyif aldık ve eğlendik. Açtığımız stantlarla erişilebilirliğin nasıl mümkün olduğunu anlatmaya çalıştık ve  daha eşit, erişilebilir ve engelsiz bir hayat için mücadele etmeye söz verdik.
Etkinliğimize katılarak coşkumuza ve heyecanımıza ortak olan ziyaretçilerimize, katılmak isteyip de imkan bulamayan tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki, desteğiniz ve geri bildirimlerinizle daha güzel, daha erişilebilir ve daha geniş katılımlı festivallere imza atacağız. Bu amaçla değerli katkılarınızı almak üzere bir form hazırladık.
Doldurmanızı istediğimiz formu bir anı defteri gibi düşünün ve lütfen içinizden geldiği gibi yazın. Festivalimizin size neler hissettirdiğini, o ortamı bizimle birlikte paylaşırken hangi duygular içinde olduğunuzu, sizi etkileyen şeylerin olup olmadığını, daha başka nelerin olmasını istediğinizi, nelerin aksadığını veya geçmiş yıllara göre nelerin daha iyi yapıldığını sizin gözünüzden ve duygularınızdan bilmek istiyoruz.
Bunu sadece festivalimize katılan dostlarımızdan değil, katılma şansı bulamayıp uzaktan destek veren, bu heyecanlı süreci bizimle paylaşan ve geri bildirimde bulunmak isteyen herkesten bekliyoruz.
İşte festivalimizle ilgili içinizden geçenleri bize dökmenizi istediğimiz formun bağlantısı:
Beyaz Baston ve Erişilebilirlik Festivali Geri Bildirim Formu

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle