Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Kadıköy Engelli Günleri 2005

Arşiv

YazarT.C. KADIKÖY BELEDİYESİ

Tarih29.09.2005

Toplam okunma1048

FARKLIYIM
FARKLININ YANINDAYIM!


Kadıköy Belediyesi yıllardır engelli vatandaşlara yönelik hizmet ve projelerini geliştirmekte ve uygulamaktadır. Bu anlamda Belediyemiz başka birçok alanda olduğu gibi, nice ilklere imza atmıştır.

Yine böyle bir "ilk"i, sizlerin de desteğiyle geleneksel hale gelmesini umut ettiğimiz "Kadıköy Engelli Günleri" adı altında çok özel bir organizasyonu, Belediyemiz çatısı altında Avrupa Birliği finansman desteğiyle sürdürülmekte olan İnsanca Yaşam, Engelsiz İş ve İstihdam, Kadıköy'de Yeni Umutlar projeleri, Engeliler Danışma ve Dayanışma Merkezi koordinasyonuyla gerçekleştireceğiz.

3 gün sürecek etkinliğimizin açılışını Kadıköy Belediye Başkanımız Sayın Av. Selami Öztürk yapacaktır. Uluslar arası pek çok ismi ağırlayacak olan panellere Fransa, İsveç, Almanya ve Romanya'dan uzman konuşmacılar katılacaktır. Pek çok ünlü ismin katılacağı etkinliğe sivil toplum kuruluşları, okullar ve merkezlerin açacağı stantlar renk katacaktır. Daha birçok gösteri ve sürprizin Kadıköylüleri beklediği bu organizasyona farklı ve farklının yanında olan tüm halkımız davetlidir.


Bilgi için: 0 216 347 58 38 / 0 216 347 78 86
0 216 348 24 14

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Kayıtlı yorum bulunmuyor. İlk yorum yapan sen ol.

Yorum Ekle