Ana içeriğe git   Paylaşıma git
Sol tarafta yarım ay biçiminde latin alfabesiyle, aşağıda braille alfabesiyle Engelsiz Erişim yazısı ve ortada güneşin içinde uçan bir kuş...

Yakınlaş

     
Ara

Kemal'i Kaybettik

Haberler

YazarEngelsiz Erişim Derneği

Tarih15.10.2013

Toplam okunma1391

Geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren ve yoğun bakımda tedavi altında bulunan Sevgili arkadaşımız Kemal Özceyhanı malesef kaybettik.

Kemal 24 yaşındaydı ve bu ömrüne Türkiye Körler Satranç Milli takım Üyeliği, birçok web sayfasının yapımı gibi çok şey sığdırmıştı.

www.dunyayaseslen.com

sitesinin de tasarımını yapan Kemal, çok çok erken kaybettik.

Engelsiz Erişim Derneği Olarak, Kemal’in başta ailesi ve yakınlarına,  ve tüm kör camiasına baş sağlığı diliyoruz. Adını Hep yaşatacağız Kemal…

 

Paylaş:

Google Plus LinkedIn

Yorumlar

Mediasaur
Ne zamandır bir şeyler yazmıyordu Kemal; meğer kaza geçirmiş, yaşam savaşı veriyormuş ve maalesef kurtulamamış. Çok üzülerek ve çok geç öğrendim bu kötü haberi. Hala da etkisindeyim. Hiç görüşmemiştik ama ara sıra internetten Drupal ile ilgili konularda sorunlarını paylaşır, ben de elimden geldiğince yardım ederdim. Çok azimli, çalışkan ve içinde bulunduğu koşullara rağmen çok başarılıydı. Az önce sitesine (http://www.kemalozceyhan.com) baktım, bir güncelleme yapılmamış. Sanırım O'ndan başka ilgilenen yok ya da şu an için müdahale edecek durumda değiller. Bende sitenin erişim bilgileri var. Bir yakını iletişime geçerse bilgileri verebilirim. Sitede bu üzücü konuyla ilgili bir bilgi iletisi yayınlamak vb. acil bir gereksinim olursa da yardımcı olmaya çalışırım. Ailesine, sevenlerine sabır diliyorum.
Yorum Ekle