Resimde, renkli bir arka plan üzerinde bir metin ve bir resim paleti simgesi bulunuyor. Arka plan, kırmızı, turuncu, yeşil ve pembe renklerin karışımıdır. Metin, "Hayallerinizi ve Hikayelerinizi Resmetmeye Ne Dersiniz?" başlığını içeriyor ve görme engellilere yönelik bir sanat eğitimi programını tanıtıyor. Metinde, "Görme engellilerin görsel bir sanat dalıyla uğraşamayacağını düşünenlere yanıtımızı sanatın sınır tanımazlığı ve farklılıklarımızı engelle dönüştüren koşulları yaratıcılığımızla değiştirerek ver

İç dünyamızı resmediyoruz. Bırakıp kendimizi renklerin dünyasına, sanatın dönüştürücü gücüyle üretmeye yeni bir adım atıyoruz. Görmeyenlerin görsel bir sanat dalıyla uğraşamayacağını düşünenlere yanıtımızı sanatın sınır tanımazlığıyla ve farklılıklarımızı engele dönüştüren koşulları yaratıcılığımızla değiştirerek veriyoruz.

Engelsiz Erişim Derneği olarak Engelsiz Eğitim 2023-2024 eğitim sezonu kapsamında düzenleyeceğimiz resim derslerinde Sizler de aramıza katılıp iç dünyanızı resmetmeye ne dersiniz? 15 Kasım’a kadar kayıt formunu doldurarak aramıza katılabilirsiniz.

“Kurduğunuz hayalleri hisleriniz ile birlikte renklerle buluşturma zamanı. Sizlere burada yol arkadaşlığı yaparak hayallerinizi birlikte resmedeceğiz. Görüşmek üzere Sanatçı Melis Doğan”

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSftqHR5w5YRmLjH1WoO0nG7BZ7BjZuKGLHfzSn-KqyxPlYkmg/viewform?usp=sf_link

 

Engelsiz Erişim Derneği Twitter Zaman Akışı