Değerli Engelsiz Erişim takipçileri,

 

11 Mayıs 2024 tarihinde İÜ ENUYGAR Merkezi ev sahipliğinde İstanbul Üniversitesi Fuat Sezgin Kongre ve Kültür Merkezi’nde 17'ncisini gerçekleştireceğimiz Selen Özel Bilgi Yarışmamızın ödüllerini belirledik. Kalan kontenjan ve yedek gruplar için başvuruların 9 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edeceğini hatırlatır ve çok geç olmadan başvurmak için acele etmenizi öneririz. Başvurunuzu Selen Özel Bilgi Yarışması Grup Başvuru Formu üzerinden bize ulaştırabilirsiniz

Eğer 3 kişilik bir grup oluşturamıyorsanız, bireysel olarak da başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yarışma sekreterimiz Damla Güler'e gulerdamla89@gmail.com e-posta adresi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

2024 Selen Özel Bilgi Yarışması birincilik ve ikincilik ödüllerine, görmeyenlerin en köklü kuruluşlarından biri olan Altı Nokta Körler Vakfı sponsor oldu.

 

Yarışmada dereceye giren gruplardan;

-Birinci olan grup üyeleri 5000’er TL,

-İkinci olan grup üyeleri 2500’er TL,

-Üçüncü olan grup üyeleri 1500’er TL

değerindeki hediye çeklerini kazanacaklardır.

 

Bilginin Peşinde Koşanlara Bir Destek de WeWALK'tan. Yarışmamızın heyecanına kayıtsız kalamayan WeWALK ekibi, erişilebilir yarışmanın coşkusunu bu yıl da bizimle paylaşmak istedi. Bilgiye erişim alanında kolaylaştırıcı uygulamalardan WeWALK'un bir özelliği olan “DANIŞ” Profesyonel Görüntülü Destek Servisi’nden “Danış” dakikalarını üç ay boyunca  hediye ediyor.

 

Dereceye giren gruplardan;

-Birinci olan grup üyeleri 200’er dakika,

-İkinci olan grup üyeleri 120’şer dakika,

-Üçüncü olan grup üyeleri ise 60’ar dakika

WeWALK uygulamasından “Danış” dakikaları kazanacaklar.

 

Ayrıca bir Selen Özel klasiği olan “Seyirciye Sor” sorularının kazananlarına da sürpriz hediyelerimizin olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Ödüllerimizi sizlere ulaştırmamızı sağlayabilmemiz için yarışmamıza destek olan ödül sponsorumuz Altı Nokta Körler Vakfına ve kazanan gruplarımıza “Danış” hizmeti dakikası sağlayan WeWALK ekibine şimdiden teşekkür ederiz.

 

Eğer siz de   genel kültürünüze bir nebze katkıda bulunmak, bizimle bu heyecana ortak olmak, hep birlikte eğlenmek isterseniz 11 Mayıs   2024 Cumartesi günü saat 09.30’da başlayacak yarışmamıza davetlisiniz.