Beyaz dikdörtgen bir sayfada en üstte sayfaya ortalanmış ve siyah renkte yazılmış kitabın adı olan “Hayata EEEH Demek” yazıyor. Hemen altında daha küçük bir puntoyla “Yayına Hazırlayan: Burak SARI” yazıyor. Altında gradyan geçişli mavi, mor ve turuncu tonların hâkim olduğu bir görsel yer alıyor. Önde tekerlekli sandalyede arkası dönük duran biri ve önünde içinden ışık saçan bir ekran duruyor. Ekranın etrafında çember oluşturmuş insan figürleri var  ve iki başta duranlar ise ellerinde baston tutuyor. Hepsi e

Dergi olarak bize yakışanı yaptık. Radikal bir değişiklikle geldik. Doğum Günlerinde hediyeler doğum Günü olana alınır. Bu sefer biz armağanımızı koltuğumuza sıkıştırdık da geldik.

Veeee yepyeni Bir haberle merhaba diyoruz sizlere sevgili okuyucularımız.

EEEH Dergi 2014 Şubat'ından beri yeti farklılığına dair söylemek istediklerini anlatıyor. Geçmişte ne vardı. Bu gün nelerle karşılaşıyoruz ve gelecekte ne olmasını istiyoruz.... On yıldır heybemizde biriktirdiklerimizi bu sefer kağıt kokan sayfalara yükleyelim istedik. Böylece kütüphane raflarına yerleşelim ve daha geniş kitlelere ulaşalım dedik. Burak Sarı editörlüğünde Hayata EEEH Demek, EEEH Dergi adını verdiğimiz kitabımız dergimizin onuncu yıldönümünde okurlarımızla buluşuyor.

Umuyoruz ki tanık olduğumuz ayrımcılıklar, sağlamcı tutumlar ve karşılaştığımız mikrosaldırganlıklar son bulur. İkinci on yılın sonunda umutlu ve daha iyiye götüren önerilerin olduğu bir kitap sunarız sizlere. Yaşadıkça erişilebilir paylaşımlarımızın artması ümidiyle, iyi okumalar dileriz.

Hayata EEEH Demek, EEEH Dergi