Görsel betimleme: Pembe arka plan üzerinde sayfa ortasında bir kitap figürü etrafında el ele  tutuşmuş çocuklar duruyor. Görselin etrafında kalem, raptiye, cetvel ve yapboz görselleri yer alıyor. Sayfanın altında Engelsiz Erişim Derneği logosu var.

Merhaba değerli Engelsiz Erişim takipçileri.

Yine yepyeni ve dopdolu bir atölye dizisiyle karşınızdayız. Birçok kez yetişkinlere yönelik yürüttüğümüz atölyelerimizi bu sefer tamamen çocuklara yönelik olarak tasarladık. 5-7 yaş arası okul öncesi dönemdeki görme engelli çocukların ve gören akranlarının katılabileceği toplam 8 oturumluk İngilizce oyun atölyeleri düzenliyoruz.

Atölyelerimizde çocuklar hem İngilizce öğrenecek hem de eğlenecekler. Peki bu atölyelerde neler mi var? Çocukların hem İngilizce kavramları öğrenmesini sağlayacak hem de okul öncesi etkinliklerle birçok becerisini destekleyeceğiz. İngilizce konuşma, şarkılar söyleme, dans etme, boyama ve sanat etkinlikleri ve çok daha fazlası atölyelerimizde sizleri bekliyor. Canan Çam Yücel ve Banuhan Şahinbay yürütücülüğünde gerçekleşecek atölyelerimize 5-7 yaş arası görme engelli çocuklar ve gören akranları katılabilir. Atölyelerimize katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3-3C49riZ06nVosgtNiVhoEcdNznBMZ8IFmXmFymXIBlLiA/viewform?usp=sf_link

Not:

  • Atölyeler 4 Mayıs 2024 tarihinde başlayacak ve 28 Haziran 2024 tarihinde sona erecektir.
  • Atölyeler her Cumartesi saat 14.00 ile 15.00 arası Gürsel Mahallesi, Beylik Sokak, No: 1 D: 3 Kağıthane İstanbul’da bulunan dernek ofisimizde gerçekleşecektir.
  • Atölyeler 5-7 yaş arası görme engelli çocuklara ve gören akranlarına açıktır ve tamamen ücretsizdir.
  • Atölyelerimize her hafta düzenli katılım şarttır.
  • Atölyelere katılım için kontenjan 8 kişiyle sınırlı olduğundan başvuru sırasına göre kayıt işlemi gerçekleşecektir.
    • Formla ilgili problem yaşamanız durumunda derneğimize 05011206442 üzerinden ulaşabilirsiniz.